geciktirici sprey fiyatları
delay geciktirici

Sıkça Sorulan Sorular

Bu sayfamızda geciktirici sprey ile ilgili olarak tarafımıza sıkça sorulan soruları cevaplamaya çalışacağız. Sayfa içerisinde cevabını bulamadığınız bütün soruları sayfa altındaki yorum bölümünden, canlı destek bölümünden veya 0531 616 98 83 numaralı telefon numaralı hattımızdan bize iletebilirsiniz. Ürün hakkında aklınıza takılan bütün konuları bize ücretsiz olarak danışabilirsiniz.

sıkça sorulan sorular

Geciktirici sprey kaç kullanımlıktır ?

Delay 48000 geciktirici spreyin 1 kutusu normal kullanımda 135 sıkmalık olup, 1 ilişkide 3 defa fıs fıs şeklinde sıkıldığı düşünülürse 45 farklı ilişkide kullanabilirsiniz.


Geciktirici sprey, ilişkilerde kaç dakika gecikme sağlar ?

Geciktirici spreylerin geciktirme süresi kişiden kişiye göre farklılık göstermektedir. Kullanıcılarımızın geri dönüşlerine göre geciktirme süresi 15-45 dakika aralığında değişkenlik göstermektedir. Bu süre içerisine ön sevişme dahil olmayıp sadece birleşme süresidir.


Geciktirici spreylerin sağlık açısından bir zararı var mıdır ?

Hayır. İçerisinde E vitamini barındıran Delay 48000 sprey sağlık açısından herhangi bir sorun teşkil etmemektedir. Sadece penis üzerinde açık yara veya aşınmalar varsa geçene kadar kullanılmaması tavsiye olunur.


Geciktirici sprey nasıl kullanılır ?

Geciktirici spreyin kullanımı ile ilgili olarak çok şey söylenmekte fakat bunları dikkate almamanızı temenni ediyoruz. En doğru şekilde geciktirici sprey nasıl kullanılır makalemize göz atmanız yeterlidir.


Kaç kutu sprey siparişi vermeliyim ?

1 kutu geciktirici fiyatı 49 TL olup, 3 kutu aldığınızda 99 TL’ye gelmektedir. Yani 1 kutu fiyatı 33 TL’ye kadar düşüyor. Aynı zamanda 3 kutu siparişleriniz ile birlikte HBT Afrodisiac bayan azdırıcı parfüm de size hediye olarak gönderilmektedir.


Hediye gelen parfüm tester mı ?

Hayır. 89 TL’ye satılmakta olan orijinal HBT Afrodisiac parfüm gönderilmektedir. Tester olmayıp 50 CC’dir.


Oral ilişkide sprey kullanılabilir mi?

Evet. Bekleme süresi bitiminde gireceğiniz oral ilişkilerde geciktirici sprey kullanabilirsiniz. Bayanlar rahatsız olacak olurlarsa ilişki öncesi penisi yıkamanız yeterli olacaktır. Ürünün etkisi devam edecektir.


Anal ilişkide Delay 48000 kullanılabilir mi ?

Kullanılabilir. Fakat anal olarak yaşanılan ilişkilerde erkeklerde enfeksiyon riski yüksek olduğundan, bayanlarda ise ilerideki yaşlarda büyük abdestini tutamaması rahatsızlıklarına karşı bu ilişki çeşidi uzman doktorlar tarafından kesinlikle tavsiye edilmemektedir.


Bayan ilişkide acı çekiyorsa geciktirici sprey kullanılabilir mi?

Evet. Erkeğin penisine sprey sürüldükten sonra 20 dakika yerine 5 dakika beklenilip birleşme sağlanırsa bayanın genital bölgesi çevresinde de uyuşma olacak ve acı çekmesi azalarak daha rahat bir ilişki yaşayabileceksiniz.


Kapıda ödeme yapabilir miyim ?

Evet. İsterseniz ev veya iş yeri adresinizde, isterseniz de kargo şubesinde delay sprey ürününü teslim alırken ödemenizi kuryeye gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz kredi kartınız ile dilerseniz nakit olarak ödeme yöntemlerimizi tercih edebilirsiniz.


Kredi kartı ile ödeme yapabilir miyim?

Evet. Dilerseniz telefonda mail order ile dilerseniz de ürünü teslim alırken kuryeye kredi kartınız ile güvenli bir şekilde ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı ödeme dökümü içerisinde ürün ile ilgili bir detay yer almayacak olup, kargo firmalarının ismi yer alacaktır.


Kargo görevlisi bana Delay 48000 getirdiğini bilecek mi?

Kesinlikle hayır. Siparişleriniz firmamızdan çıkmadan önce özenle paketlenir ve kargo poşetinin ağzı bantlanarak kargoya teslim edilir. Kutu üzerinde ürünleri belli edecek herhangi bir ibare kesinlikle bulunmaz. Bundan dolayı size hangi ürünün teslim edildiği kesinlikle bilinmeyecek olup, gönül rahatlığı içerisinde teslim alabilirsiniz.


Ev veya iş yerime ürün gelirse herkes anlar mı?

Hayır. Ürün kimlik ile teslim edilecek olup, sadece şahsınıza verilmektedir. Kapalı olarak da geleceğinden dolayı çevreniz tarafından kesinlikle anlaşılmamaktadır.


Sabit yerimde durmuyorum, dışarıda çalışıyorum nasıl teslim alabilirim ?

Bu tarz durumlarda kargonuzu size en yakın Aras, MNG veya Sürat kargo şubelerine gönderebiliriz. Müsait olduğunuz ilk 3 iş günü içerisinde kendiniz gidip, delay spreylerinizi teslim alabilirsiniz.


Toptan sipariş verebiliyor muyuz?

Delay 48000 isimli geciktirici spreyin Türkiye distribütörü olduğumuzdan dolayı toptan satışımız da vardır. Siz de 958 bayimizin arasında yer almak istiyorsanız hemen telefon veya canlı destek operatörlerimiz ile iletişime geçiniz.


Daha fazla bilgiye ihtiyacım var ?

Bize 0531 616 98 83 numaralı telefon hattımızdan, canlı destek bölümünden ulaşabileceğiniz gibi, dilerseniz de sayfamızın altında bulunan yorum bölümünden de sorularınızı iletebilirsiniz.


geciktirici sprey siparişi