geciktirici sprey fiyatları
delay geciktirici

Geciktirici Sprey Kullanımı

Geciktirici sprey kullanımı ile ilgili bir çok doğru ve yanlış bilgi internet portallarında yer almaktadır. Unutulmaması gereken bir şey var ki o da geciktirici spreyin doğru kullanımında 45 dakikaya kadar gecikme sağlayacağı iken, yanlış kullanımında ise hiç bir etkisinin olmayacağıdır. Bundan dolayı bu yazımızda müşterilerimizin mağduriyet yaşamaması açısından en doğru şekilde geciktirici sprey kullanımı hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Vakit kaybetmeden telefon destek operatörlerimizi 0531 616 98 83 numaralı hattımızdan arayarak da geciktirici sprey kullanımı hakkında ücretsiz dakikalarınız ile bilgi alabilirsiniz.

Geciktirici Sprey Nasıl Kullanılır ?

Geciktirici sprey kullanımı ile ilgili olarak tüm bildiklerinizi unutmanızı rica ediyoruz. 13 yıllık sektör ve 1.000.000’dan fazla müşteri deneyimimize güvenmenizi ve tavsiyelerimiz neticesinde aldığınız Delay 48000 spreyi kullanmanızı rica ediyoruz. Çünkü internet üzerinde dolaşan geciktirici sprey nasıl kullanılır ile ilgili gördüğünüz makalelerin bir çoğu ürünü görmeden satan kişilerin hazırladıkları bilgilerden oluşmaktadır.

Geciktirici sprey kullanımı aslında çok basittir. Fakat bazı firmalar bunu çok abartmaktalar ve kişilerin zamanlarından çalmaktadırlar. Şimdi geciktirici sprey nasıl kullanılır hemen açıklayalım.

delay 48000 sprey kullanımı

Geciktirici sprey bilinenin aksine penisin tüm sap kısmından ziyade sadece uç kısmına sıkılmalıdır. Kısa kısa aralıklarla 3 fıs olmak üzere sıkılır ve minimum 20 dakika beklenir. Bu beklemenin ardından dilerseniz penisi yıkayabilirsiniz, dilerseniz de yıkamadan ilişkiye girebilirsiniz. Bay ve bayanın sağlığı açısından herhangi bir sorun teşkil etmeyeceğinden dolayı tercih size kalmıştır. Sprey tam olarak emilim yapılmadığı zaman bayana da bulaşıp bayanı da uyuşturacağından dolayı bayanın aşırı zevk almasına engel olabilir. Böyle bir durum ile karşılaşırsanız ilişki öncesi penisi yıkayabilirsiniz. Bitti işte geciktirici sprey kullanımı bu kadar.

Geciktirici Sprey Kullanımı Hakkında Yanlış Bilinenler

Geciktirici sprey kullanımı hakkında erkekler arasında ve internet üzerinde dolaşan bir çok yanlış bilgiler bulunmaktadır. Bunlar ile ilgili olarak bu yanlışlara kısa kısa değinmek gerekir.

geciktirici sprey nasıl kullanılır

  1. Geciktirici sprey kullanılır kullanılmaz ilişki yaşanabilir. Bu bilgi tamamen yanlıştır. Geciktirici hap dahi kullansanız hemen ilişki yaşanmamalıdır. Çünkü sprey penise uygulandığı zaman yavaş yavaş emilim yapılarak etkisini göstermeye başlayacaktır. Bunun için bizim tavsiye ettiğimiz süre minimum 20 dakikadır.
  2. Geciktirici sprey kullanıldığı zaman oral ilişki yaşanamaz. Bu da yanlış bir bilgidir. Sprey emilim yapıldıktan sonra bayanın ağzında kötü bir tat bırakmaz. Yine de sorun yaşayacak olursanız bekleme süresi bitiminde penisi yıkayabilir daha sonra da oral ilişki yaşayabilirsiniz.
  3. Geciktirici sprey kullanıldıktan sonra yıkanmamalıdır. Bu yıkama olayı da yanlıştır. 20 dakika bekleme süresi geçtikten sonra penisin yıkanmasında hiç bir sıkıntı yoktur. Çünkü gereksiz hassasiyet zaten azalacağından dolayı yıkansa bile geciktirici spreyin etkisi devam edecektir.
  4. Aynı gece içerisinde yaşanılan bütün cinsel birlikteliklerde geciktirici sprey kadınlarda orgazmkullanılmalıdır. Hayır. Bu da yanlış bir bilinendir. Geciktirici sprey kullandığınız zaman gece boyu etkisi azalarak devam edeceğinden dolayı, aynı gece içerisinde ilk ilişkinizde geciktirici sprey kullanmanız yeterli olacak olup, daha sonraki ilişkileriniz de de etkisi devam edecektir ve yeniden kullanmanıza gerek yoktur.
  5. Penisin bütün bölümüne fazla fazla geciktirici sıkılırsa daha güzel etki olur. Hayır olmaz. Belirtilen miktarın en fazla 2 katına çıkabilirsiniz. Çok daha fazla geciktirici sprey kullanırsanız o gece sertleşme sorunu yaşayabilir ve girdiğiniz ilişkiden zevk alma miktarınız minimuma inebilir. Bu en çok bilinen yanlış olup, dikkat edilmesi gereken bir konudur.
  6. Testislere de geciktirici sprey sıkılmalıdır. Hayır. Geciktirici sprey sadece penisin uç kısmına sıkılmalıdır. testislere sıkılmasına hiç gerek yoktur.

Bu makalemizde en doğru şekilde geciktirici sprey kullanımı ile ilgili bilgileri müşterilerimize vermeye çalıştık. Geciktirici kullanımı ile ilgili olarak aklınıza takılan başka konular varsa sitemizde bulunan canlı destek bölümünden bize yapabilirsiniz, telefon ile destek almak isterseniz de 0242 606 0543 numaralı hattımızı gece gündüz arayabilirsiniz. veya sayfamızın altında bulunan yorum bölümünden deneyimlerinizi diğer müşterilerimiz ile de paylaşabilirsiniz. Dilerseniz de geciktirici sprey kullanıcı yorumları sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir