geciktirici sprey fiyatları
delay geciktirici

Geciktirici Sprey Kullananlar

Geciktirici sprey kullananlar bu sayfamızın altında bulunan yorum bölümünden deneyimlerini diğer müşterilerimiz ile paylaşabilirler. Bilindiği üzere cinsel yaşam ülkemizde mahrem olarak algılandığından dolayı geciktirici sprey kullanan erkekler deneyimlerini paylaşırken çekinebiliyorlar. Bundan dolayı yılda 1.000.000 adetten fazla tüketilen Delay 48000 sprey kullanıcılarının bir çoğu deneyimlerini paylaşmak istemiyorlar.

Sayfamızın içerisinde kullanıcıların yorumları bulunan Delay 48000 isimli geciktirici sprey hakkında daha detaylı bilgi almak veya sipariş vermek için bizi hemen aşağıda belirtilen telefon numaralarımızdan arayabilirsiniz. Telefon operatörlerimiz şuan online.

geciktirici sprey kullanıcı yorumları

Bu internet sitemizde gerçekleştirdiğimiz yeni bir proje ile geciktirici sprey kullanıcı yorumları içerisinde kişisel bilgilerinizi istemeyi durdurarak anonim olarak bilgi paylaşım yapabilmenize imkan tanıdık. Kullanıcı yorumu yapacak hiç kimseden gerçek bilgi ve telefon numarası talep edilmemektedir. İsminizi ve istenilmekte olan e-posta adresinizi doğru yazmak zorunda değilsiniz. Geciktirici sprey kullananlar sadece elde ettikleri gerçek sonuçları diğer müşterilerimizin ön yargılarını yıkmak için paylaşmaları yeterli olacaktır.

Bu sayfamızda geciktirici sprey kullananların yapacakları yorumlar tamamen ücretsiz olup, daha sonraki verecekleri siparişlerde de indirim kazanma hakları bulunmaktadır. Sayfamızda iyi veya kötü olarak deneyiminizi paylaştıktan sonra müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile vereceğiniz ilk siparişiniz de %10 indirim hakkınız bulunmaktadır.

Sayfamızın içerisinde bulunan geciktirici sprey kullananların yorumları tamamen gerçek olup, firmamız ile hiç bir bağlantısı bulunmamaktadır. Yapılan bütün yorumlar hakaret içermediği taktirde otomatik botumuzdan geçerek sayfamızın içerisinde paylaşılmaktadır.

geciktirici sprey yorumları

7 Comments

Add a Comment
  1. Ben eşimin boşaldığını 6 yıldır hiç görmemiştim. Aslında kadına da hiç fırsat verdiğimi düşünmüyorum. Çünkü uzunca bir ön sevişmeden sonra birleşme olduğu anda bir iki sefer gel git yapıp hemen boşalıyordum. Evlilikten yana benim bir sıkıntım yoktu fakat eşim artık her şeye kıza duruma gelmiş, ilişkimiz bitme noktasına gelmişti. Küçük gibi görünen bu rahatsızlığıma çözüm ararken sitenizde satılmakta olan Delay 48000 isimli geciktirici sprey ile karşılaştım. Kullanıcı yorumlarını okuduğum zaman benim gibi sorunu olan binlerce kişi olduğunu öğrendiğimde içim biraz olsun rahatladı. Kullananlar çok memnun görünüyorlardı ve ben de denemeye karar verip geciktirici sprey kullandım. İyi ki de kullanmışım. Birleşme sürem yarım saatin üzerine çıktı. hatta bazen 40 dakikaları bile bulduğu olabiliyor. Eşimin rahatlamama sebebi de benim ilişki süremin kısa olmasındanmış. Şuanda gerçekten çok mutluyuz. Size ve bu geciktirici spreyi üreten her kimse onlara da çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız. Artık yatak odamın vazgeçilmez bir parçası da sizin spreyiniz.

  2. Ben daha önce Stag 9000 isminde bir sprey kullanıyordum. Çok etki göremeyince geciktirici sprey nasıl kullanılır diye merak ettim ve araştırırken sizin ürününüz ile karşılaştım. Aslında her iki ürün de Almanya’da üretiliyormuş. Canlı destek personeliniz beni ikna etti. Eğer ki bundan fayda göremezseniz koşulsuz iade alacağım dedi ve satın aldım. Bu gerçekten mucize gibi bir şeymiş. Eski sprey çok fazla uyuşturma yapıyordu ve ilişkiden çok bir zevk alamıyordum. Fakat bunda uyuşma rahatsız edici bir boyutta değil. Sizin de belirttiğiniz gibi sadece gereksiz hassasiyeti azaltıyor.

  3. Bu tarz ürünlere karşı tereddütlerim olsa da çaresizlikten ben de geciktirici sprey kullandım. İşin aslı daha önceden cinsel ilişki için kullanılan ilaçlara çok da güvenmezdim. Fakat bu ürün yenilen yutulan bir ilaç olmadığından dolayı tercih ettim. İlişki de yeterinden fazlaca geciktirme sağlıyor. Ben normalde 3-4 dakika içerisinde boşalıyordum. Geciktirici sprey kullanmaya başladığımdan bu yana istemedikten sonra boşalmıyorum. Ne zaman yorulursam gel gitleri hızlandırarak boşalıyorum. Süper bir şeymiş. 20 yıldır girdiğim ilişkilere şimdi gerçekten acıyorum. Keşke daha önce satın alıp kullansaydım.

  4. Geciktirici sprey zararları hakkında çok korkuyordum. Fakat araştırınca zararının olmadığını anladığımda içim rahatladı. İçeriğini incelediğimde vitaminlerden falan faydalanmışsınız. Zararlı bir etken madde göremedim. Ben de deneyeceğim.

    1. Merhabalar Hulusi Bey. Delay 48000 geciktirici sprey Almanya’dan ithal edilen bir üründür. Sağlığa kesinlikle bir zararı bulunmamaktadır. Almanya’da yer alan sağlık örgütleri tarafından onaylı bir üründür. Almanya hükümetinin katı kurallarını bildiğinizi düşünüyorum. O prosedürlerden geçerek üretilen bir üründür.

  5. Sitenizde satılmakta olan geciktirici sprey eczanelerde de var mı acaba ?

    1. Merhabalar Kadir Bey. Geciktirici sprey eczanelerde de bulunur. Fakat fiyatları adet başı 99 TL civarındadır. Biz de ecza deposu olduğumuz için eczanelere satılan fiyatlardan sizlere yardımcı olmaktayız. Aynı ürünü kargo ücreti ödemeden sitemizden daha uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir