geciktirici sprey fiyatları

Geciktirici Sprey Kullananlar

Geciktirici sprey kullananlar bu sayfamızın altında bulunan yorum bölümünden deneyimlerini diğer müşterilerimiz ile paylaşabilirler. Bilindiği üzere cinsel yaşam ülkemizde mahrem olarak algılandığından dolayı geciktirici sprey kullanan erkekler deneyimlerini paylaşırken çekinebiliyorlar. Bundan dolayı yılda 1.000.000 adetten fazla tüketilen Delay 48000 sprey kullanıcılarının bir çoğu deneyimlerini paylaşmak istemiyorlar.

Sayfamızın içerisinde kullanıcıların yorumları bulunan Delay 48000 isimli geciktirici sprey hakkında daha detaylı bilgi almak veya sipariş vermek için bizi hemen aşağıda belirtilen telefon numaralarımızdan arayabilirsiniz. Telefon operatörlerimiz şuan online.

Bu internet sitemizde gerçekleştirdiğimiz yeni bir proje ile geciktirici sprey kullanıcı yorumları içerisinde kişisel bilgilerinizi istemeyi durdurarak anonim olarak bilgi paylaşım yapabilmenize imkan tanıdık. Kullanıcı yorumu yapacak hiç kimseden gerçek bilgi ve telefon numarası talep edilmemektedir. İsminizi ve istenilmekte olan e-posta adresinizi doğru yazmak zorunda değilsiniz. Geciktirici sprey kullananlar sadece elde ettikleri gerçek sonuçları diğer müşterilerimizin ön yargılarını yıkmak için paylaşmaları yeterli olacaktır.

Bu sayfamızda geciktirici sprey kullananların yapacakları yorumlar tamamen ücretsiz olup, daha sonraki verecekleri siparişlerde de indirim kazanma hakları bulunmaktadır. Sayfamızda iyi veya kötü olarak deneyiminizi paylaştıktan sonra müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile vereceğiniz ilk siparişiniz de %10 indirim hakkınız bulunmaktadır.

Sayfamızın içerisinde bulunan geciktirici sprey kullananların yorumları tamamen gerçek olup, firmamız ile hiç bir bağlantısı bulunmamaktadır. Yapılan bütün yorumlar hakaret içermediği taktirde otomatik botumuzdan geçerek sayfamızın içerisinde paylaşılmaktadır.

geciktirici sprey yorumları

28 Comments

Add a Comment
 1. Ben eşimin boşaldığını 6 yıldır hiç görmemiştim. Aslında kadına da hiç fırsat verdiğimi düşünmüyorum. Çünkü uzunca bir ön sevişmeden sonra birleşme olduğu anda bir iki sefer gel git yapıp hemen boşalıyordum. Evlilikten yana benim bir sıkıntım yoktu fakat eşim artık her şeye kıza duruma gelmiş, ilişkimiz bitme noktasına gelmişti. Küçük gibi görünen bu rahatsızlığıma çözüm ararken sitenizde satılmakta olan Delay 48000 isimli geciktirici sprey ile karşılaştım. Kullanıcı yorumlarını okuduğum zaman benim gibi sorunu olan binlerce kişi olduğunu öğrendiğimde içim biraz olsun rahatladı. Kullananlar çok memnun görünüyorlardı ve ben de denemeye karar verip geciktirici sprey kullandım. İyi ki de kullanmışım. Birleşme sürem yarım saatin üzerine çıktı. hatta bazen 40 dakikaları bile bulduğu olabiliyor. Eşimin rahatlamama sebebi de benim ilişki süremin kısa olmasındanmış. Şuanda gerçekten çok mutluyuz. Size ve bu geciktirici spreyi üreten her kimse onlara da çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız. Artık yatak odamın vazgeçilmez bir parçası da sizin spreyiniz.

 2. Ben daha önce Stag 9000 isminde bir sprey kullanıyordum. Çok etki göremeyince geciktirici sprey nasıl kullanılır diye merak ettim ve araştırırken sizin ürününüz ile karşılaştım. Aslında her iki ürün de Almanya’da üretiliyormuş. Canlı destek personeliniz beni ikna etti. Eğer ki bundan fayda göremezseniz koşulsuz iade alacağım dedi ve satın aldım. Bu gerçekten mucize gibi bir şeymiş. Eski sprey çok fazla uyuşturma yapıyordu ve ilişkiden çok bir zevk alamıyordum. Fakat bunda uyuşma rahatsız edici bir boyutta değil. Sizin de belirttiğiniz gibi sadece gereksiz hassasiyeti azaltıyor.

 3. Bu tarz ürünlere karşı tereddütlerim olsa da çaresizlikten ben de geciktirici sprey kullandım. İşin aslı daha önceden cinsel ilişki için kullanılan ilaçlara çok da güvenmezdim. Fakat bu ürün yenilen yutulan bir ilaç olmadığından dolayı tercih ettim. İlişki de yeterinden fazlaca geciktirme sağlıyor. Ben normalde 3-4 dakika içerisinde boşalıyordum. Geciktirici sprey kullanmaya başladığımdan bu yana istemedikten sonra boşalmıyorum. Ne zaman yorulursam gel gitleri hızlandırarak boşalıyorum. Süper bir şeymiş. 20 yıldır girdiğim ilişkilere şimdi gerçekten acıyorum. Keşke daha önce satın alıp kullansaydım.

 4. Geciktirici sprey zararları hakkında çok korkuyordum. Fakat araştırınca zararının olmadığını anladığımda içim rahatladı. İçeriğini incelediğimde vitaminlerden falan faydalanmışsınız. Zararlı bir etken madde göremedim. Ben de deneyeceğim.

  1. Merhabalar Hulusi Bey. Delay 48000 geciktirici sprey Almanya’dan ithal edilen bir üründür. Sağlığa kesinlikle bir zararı bulunmamaktadır. Almanya’da yer alan sağlık örgütleri tarafından onaylı bir üründür. Almanya hükümetinin katı kurallarını bildiğinizi düşünüyorum. O prosedürlerden geçerek üretilen bir üründür.

 5. Sitenizde satılmakta olan geciktirici sprey eczanelerde de var mı acaba ?

  1. Merhabalar Kadir Bey. Geciktirici sprey eczanelerde de bulunur. Fakat fiyatları adet başı 99 TL civarındadır. Biz de ecza deposu olduğumuz için eczanelere satılan fiyatlardan sizlere yardımcı olmaktayız. Aynı ürünü kargo ücreti ödemeden sitemizden daha uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

 6. Daha önceden geciktirici krem kullanmıştım faydasını göremedim.Arkadaşım delay 48000 sprey önerdi ve ben de sipariş verdim. 1 gün içerisinde ürün elime ulaştı ve etkisini sizlere söylemek istedim. 30 dakika boyunca iyi bir gecikme ve sertleşme sağladı. Denemenizi şiddetle tavsiye ediyorum.

 7. Eğer geciktirici haplar kullanmayı istemiyorsanız ve yan etkilerinden korkuyorsanız, geciktirici sprey kullanarak da çok iyi bir cinsel ilişki geçirebilirsiniz. Diğer geciktirici spreyleri bilmiyorum ancak delay shark 48000 ün tam istediğiniz gibi bir ürün olduğunu düşünüyorum. Fiyat nbakımından da oldukça uygun. Eğer aklınızda şüpheleriniz varsa canlı desteğe danışın yardımcı oluyorlar zaten.

 8. Piyasa üzerinde his kaybına neden olan bir sürü geciktirici sprey var. Bu spreyleri deneyen birisi olarak söylüyorum ki cinsel ilişkiye girdiğinizi kesinlikle hissetmiyorsunuz. Partneriniz istediği zevki alabiliyor orası ayrı konu. Delay shark bitki özlerinden elde edildiği için his kaybı kesinlikle gerçekleşmiyor. Kullanımı da oldukça basit, bir bakın derim.

 9. Dilerseniz eczanelerden, İnternet üzerinden ya da bazı büyük market zincirlerinden delay shark geciktirici spreye ulaşabilirsiniz. Ancak en ekonomik bir biçimde satın almak istiyorsanız İnternet’i tercih etmeniz gerektiğini düşünüyorum. Çünkü eczaneden alacağınız 1 kutu parasına İnternet üzerinden 3 kutu satın alabiliyorsunuz.

 10. Şu zamanda his kaybına neden olmayan geciktirici sprey bulmak gerçekten çok zor. Onca geciktirici sprey kullanmama rağmen hepsi cinsel ilişkiden alacağım hazzı engelledi ve hiç bir şey anlamadım. Ancak delay shark da ve stag 9000 de bu etkiye rastlamadım. İlişkiden fena bir şekilde zevk alabiliyorsunuz. Üstelik çok ucuz dilerseniz eczaneden dileseniz de İnternet’den ya da migros alışveriş merkezinden alabilirsiniz.

 11. Gördüğüm kadarıyla bir çok kişide şüphe uyandıran konulardan birisi geciktirici spreyin kadına zarar verip vermediği olmuş. Merak etmeyin partnerinize hiç bir şey olmaz. Kendisi sprey sıktığınızı bile hissetmez, nasıl bu kadar uzun cinsel ilişki geçirdiğinize anlam veremeyecek. Gerçekten de heyecanlanıyorsunuz, çok güzel oluyor.

 12. Forum sitelerinde piyasadaki en iyi geciktirici hangisidir gibi sorular dönmüş. En iyisi kesinlikle delay shark, çünkü gördüğüm kadarıyla diğer tüm spreyler his kaybına neden oluyor. Delay shark da sprey anlık olarak etkisini gösteriyor ve uyuşma gibi herhangi bir şey hissetmiyorsunuz. Cinsel ilişkinizi daima maksimum düzeyde tutarak performans artışı sağlıyorsunuz.

 13. Gecikme probleminin yanında sertleşme ve performans problemlerinizi delay spray sayesinde rahatlıkla çözebilirsiniz. Yapacağınız tek şey penisinizin uç kısmına 3-4 defa sıkıp masaj yoluyla iyi yedirmek. Aradan 20 dakika geçtikten sonra cinsel ilişkiye girebilir ve istediğiniz süreyi elde edebilirsiniz.

 14. Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar. Sizlere bir sorum olacaktı ama. Geciktirici sprey nasıl kullanılır yardımcı olur musunuz?

  1. Sana da merhaba kardeşim tabii ki. Geciktirici spreyi 4 fıs biçimde penisin uç kısmına sıkman ve 2-3 dakika masaj yoluyla yedirerek uygulaman yeterli olacaktır. Cinsel ilişkiye hazır hale geldiğinde hafif yanma hissi gelecek sonrasında ilişkiye girebilirsiniz.

 15. Eğer gecikme konusunda iyi şeyler elde etmek istiyorsanız dışarıdan ek takviye almak zorundasınız. Aksi halde maalesef gecikme sağlayamazsınız, ve ne yazık ki partnerinize istediği zevki yaşatamazsınız. Bu durumun önüne geçmek adına piyasa da çok fazla hap,sprey ya da krem bulunuyor. Dilediğinizi kullanabilirsiniz ancak araştırarak almanızı tavsiye ediyorum. Çünkü his kaybına nedene olan ilaç çok fazla. Delay spreyde böyle bir durum söz konusu değildir.

 16. Geciktirici spreyler arasında kararsız kalıyorsanız hiç düşünmeden delay spreyi seçin derim. Çünkü diğer spreyler ya çok pahalı ya da his kaybına neden oluyor. Bu yüzden seçimleri iyice düşünerek değerlendirin derim.

 17. İlişkilerim düşündüğümden kısa sürüyordur bu spreyi keşfetmeden önce. Ancak şimdi delay spreyi ilişkimde önce sıkıyorum ve upuzun bir cinsel ilişkinin keyfini çıkarıyorum. Fiyat olarak da oldukça uygun olduğunu düşünüyorum. Fiyatları incelediğinizde ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız.

 18. Eğer cinsel ilişkiye nerede gireceğiniz belli olmuyor ise delay spreyi cebinize koyarak sürekli olarak istediğiniz gecikmeyi sağlayabilir ve partnerinizi her daim mutlu edebilirsiniz. Çünkü biliyorsunuz ki kısa süren cinsel ilişki partnerinizi 1 gram mutlu etmez.

 19. Sprey olduğu için kokusu konusunda biraz endişelerim vardı. Ya kötü kokarsa ve buda partnerimden beni soğutursa diye. Ancak kokusunun tam tersi güzel olduğunu gördüm. Hiç bir şekilde endişelenmenize gerek yok partneriniz sizden soğumaz, tam tersi yakınlaşmak ister.

 20. Bunu bizzat yaşadığım için söylüyorum, eğer gece cinsel ilişkide keyifli bir an yaşayamıyorsanız onun kötülüğü tüm iş hayatınızı mahvediyor ve motivasyonunuzu düşürüyor. Bu yüzden iyi geçirilen bir cinsel ilişki gerçekten çok önemli. Eğer partnerinize ve daha da önemlisi kendinize istediğiniz zevki yaşatmak istiyorsanız delay spreyi kullanmanızı öneririm.

 21. İnternet üzerinden cinsel içerikli bir ürün almak ne kadar sağlıklı diye düşünmeden duramıyordum. Ancak yakın bir arkadaşımın da İnternet üzerinden sipariş verdiğini görünce ben de dayanamayıp onun bana önermiş olduğu site
  üzerinden geciktirici sprey aldım. Kargo 1 gün içerisinde gizli biçimde elime ulaştı. Her şey için teşekkür ederim kullandıktan sonra etkilerini sizler ile paylaşacağım.

  1. Arkadaşlar ürünü bugün deneme fırsatı buldum. His kaybı vesaire olacağını düşünürken hiç bir şey olmadı. 30 dakikanın üzerinde durmak bilmeyen keyifli bir cinsel ilişki geçirdim. Gönül rahatlığı ile sipariş verip ürünü kullanabilirsiniz ben kefilim.

 22. Eğer geciktirme konusunda sıkıntılar çekiyorsanız geciktirici sprey kullanmanızı kesinlikle tavsiye ediyorum. Çünkü bu ürünlerin sağlığa sakıncalı herhangi bir yanı yok. Ancak hap için aynı şeyi söylemek maalesef mümkün değil. Bu konuda dikkatli olmanızı öneririm

 23. Erken boşalma sorunu olan bir kişi hangi geciktiriciyi kullanması gerektiğini çok iyi bilmelidir. Çünkü örneğin eczaneyi gittiğiniz zaman geciktirici almak istediğinizde size kar marjı en yüksek ürünü satmaya çalışacaklardır. Reçetesiz ilaç olduğu için eczacıların böyle şeyler yapması mümkündür.

 24. Eğer cinsel ilişkilerinizden istediğiniz sonuca ulaşamıyorsanız performans arttırıcı spreylere başvurmanızı tavsiye ederim. Hem taşınması, hem kullanması oldukça basit. Ürün ile ilgili bir sıkıntı olduğunda iade hakkına da sahipsiniz. Zaten 24 saat dolmadan hızlı kargo ile ürünler elinize ulaşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir