geciktirici sprey fiyatları

Eczanelerde Satılan Geciktirici Spreyler

2001 yılı itibariyle ülkemizde Sağlık Bakanlığı tarafından geciktirici spreylerin eczanelerde satılmasına izin verilmiştir. Ancak daha sonra halka cinsel ürün alımında kolaylık sağlaması açısından İnternet’de de satışına başlanmıştır. Eczanelerde satılan geciktirici spreyler ile İnternet üzerinde satılan geciktirici spreyler arasında fiyat dışında hiçbir fark yoktur. Satışı için herhangi bir ruhsat ya da reçete gerekmediği için bir çok firma tarafından satılmaktadır. Ancak bunu bilmeyen kullanıcılar eczanelerin daha sağlıklı satış yaptığını düşünerek hareket etmektedir ve bunun sonucunda cebindeki parayı hiçe saymaktadır.

Eczaneden ve İnternet’den alınabilecek geciktirici markasının sayısı günümüzde 100 taneyi aşmıştır. Sizlere tüm bu geciktirici ürünlerden bahsetmem mümkün olmadığı için yalnızca eczanelerde satılan geciktirici spreylerden bahsedecek ve bu markalardan hangisinin en etkili olduğunu sizler ile paylaşacağız. Eğer bu konu hakkında sözlü bir biçimde ücretsiz şekilde bilgi almak isterseniz; 0505 239 56 53 numaralı telefonu arayabilir ve aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Şimdi dilerseniz gelin lafı daha fazla uzatmadan eczanelerde satılan geciktirici spreyler hakkında daha detaylı bilgi edinelim.

Eczanelerde Geciktirici Sprey Bulunur Mu?

Yukarıda da bahsetmiş olduğum gibi geciktirici spreyleri eczanelerde bulmanız mümkündür. Ancak maalesef tüm eczanelerde bulabilmeniz mümkün değildir. Çünkü geciktirici spreylerin satışı reçetesiz bir biçimde gerçekleştiği için eczanelerin bunları satma gibi bir zorunluluğu yoktur. Bu yüzden sizlere geciktirici spreylerin eczanelerde satılıp satılmadığı hakkında kesin bir bilgi vermemiz mümkün değildir. Ancak eczanelerin yanı sıra Migros gibi bazı büyük çaplı market zincirlerinde geciktirici sprey bulmanız mümkündür.

İnternet üzerinden de satın alabileceğiniz bu ürünü, sipariş etmeden önce sitenin Sağlık Bakanlığı tarafından onayı olup olmadığına dikkat etmeniz gerekmektedir. Çünkü İnternet üzerinden satışı gerçekleştirilen ürünlerin %70’den fazlası faturasız bir biçimde sahte ürün göndermektedir. Bu firmalar geciktirici sprey kullanmak isteyen kişilerden satış fiyatının çok daha üzerinde bir para alarak, bireylerin sağlığını hiçe saymaktadır. Böyle bir durumla karşı karşıya gelmek istemiyorsanız Sağlık Bakanlığı onaylı sitemiz üzerinde 7/24 bilgi alabilir ve sipariş verebilirsiniz. Kapıda ödeme ile ürünün doğruluğundan emin olarak teslim alabilirsiniz.

Eczanede Satılan Geciktirici Sprey İsimleri

Eczanelerde satılan bir çok geciktirici sprey markası olmasına rağmen Delay sprey en çok rağbet gören üründür. His kaybına neden olmayan bu geciktirici sprey sayesinde cinsel ilişkinizi minimum 30 dakika geciktirmekle kalmıyor, bununla birlikte iyi de bir sertleşme elde ediyorsunuz. Ülkemize Almanya’dan ithal olarak gelmekte ve 10 yılı aşkın süredir satışı tüm kullanıcıların memnuniyetiyle gerçekleşmektedir. Delay spreyin yanı sıra eczanelerde daha bir çok geciktirici sprey markası bulmak mümkündür. Bu spreylerden en iyiden en kötüye doğru kısaca bahsedecek olursak;

His Kaybına Neden Olmayan Spreyler

  1. Delay Shark 48000 [EN ÇOK SATILAN GECİKTİRİCİ SPREY]
  2. Stag 9000
  3. Viga Sprey
  4. Black Stone

His Kaybına Neden Olan Spreyler

  1. Dooz Sprey
  2. Stop Sprey
  3. Playboy Sprey

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz bu geciktirici spreyleri eczanelerde ve İnternet üzerinde bulmanız mümkündür. Sizlere tavsiyemiz hiç şüphesiz Delay shark 48000 kullanmanızdır.

Geciktirici Sprey Fiyatları – En İyi Sprey 59 TL

İnternet üzerinden ya da eczaneden geciktirici sprey almadan önce mutlaka ürünün niteliğine bakınız ve ona göre fiyat farkına bakınız. Çünkü geciktirici sprey fiyatları ciddi anlamda cep yakmakta ve merdiven altı firmalar bu durumdan istifade ederek satışını gerçekleştirmektedir. Ülkemizde sağlık bakanlığı tarafından belirlenmiş asgari fiyat bulunmaktadır ve bu fiyatın altına satılması kesinlikle yasaktır.

Geciktirici spreylerin ülkemizdeki satış fiyatı minimum 55 TL olarak belirlenmiştir. Bu fiyatın altına satılan ürünler merdiven altıdır ve sağlığınız için son derece zararlıdır. Eğer geciktirici spreye en ucuz biçimde sahip olmak isterseniz 0505 239 56 53 numaralı telefonu arayarak sipariş verebilirsiniz.

Geciktirici Sprey Nasıl Kullanılır?

Geciktirici sprey satın almak isteyen bir çok kişi öncelikle kullanımı hakkında detaylı bilgi ister. Google arama motorlarında geciktirici spreyin nasıl kullanıldığıyla ilgili bilgi edinmek istediğinizde çok farklı kullanım şekillerine rastlayacaksınız. Geciktirici sprey satın aldığınız zaman kullanımı hakkında mağdur olmamanız açısından sizlere geciktirici spreyin en doğru kullanım şekli nasıldır bundan bahsedeceğim.

Spreyi kullanmadan önce genital bölgenizi 2 dakika boyunca ılık su yardımı ile yıkayın. Uyguladığınız bu yöntem sayesinde penisi yumuşatacak ve kan akış hızını arttıracaktır. Bu işlemi uyguladıktan sonra cinsel ilişkiye girmeden 15 dakika önce spreyi 3 fıs penisinize sıkın ve elinizin yardımı ile 30 saniye boyunca baş ve gövde kısmına iyice yedirin. Daha sonra cinsel ilişkiye girebilir ve minimum 30 dakika gecikme sağlayabilirsiniz.

Geciktirici Sprey Kullananların Yorumları

Geciktirici spreyi kullanan kişiler tarafından bir çok yorum bulmak mümkündür. Bu yorumlar yalnızca ürünün yaratmış olduğu etki ile ilgili değil, İnternet, market ve eczane üzerindeki farklılıkları da gözlemleyebilirsiniz. Fiyat farkı, kargo ile geliş süreci gibi sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. Dilerseniz sizler de en alt kısımda bulunan “yorum yap” bölümüne yorumunuzu yapabilir ve fikirlerinizi diğer kullanıcılara beyan edebilirsiniz. Forum sitelerinden toplayarak derlemiş olduğumuz bu yorumlar üzerinde herhangi bir oynama vesaire kesinlikle yapılmamıştır. Şimdi dilerseniz geciktirici sprey kullananların yorumlarına bir göz atalım.

Abdullah S.: Eczanelerden geciktirici spreylere ulaşmanız mümkün. Ancak fiyat bakımından İnternet’in çok daha üzerinde satış gerçekleştiriliyor. Yaklaşık 3 ay boyunca cinsel içerikli ürün alacağım zaman eczaneleri tercih etmiştim. Ancak İnternet üzerinden araştırdığımda eczanelerin insanları ne denli kandırdığını bizzat görmüş oldum. Arkadaşlar eğer geciktirici sprey almayı düşünüyorsanız İnternet’den vazgeçmeyin derim.

Mehmet K.: Cinsel içerikli bir ürünü İnternet üzerinden almak konusunda bir hayli kararsızdım. Çünkü bu ürünlerin satışını İnternet’den gerçekleştiren bir çok firma sahte biçimde bandrolsüz ürünleri gönderiyor. Ancak arkadaşımın bana tavsiye etmiş olduğu site üzerinden sipariş ettim. Ürün 1 gün içerisinde gizli kargo eşliğinde elime ulaştı. Her şey için çok teşekkür ederi

Emirhan L.: Bir çok kişi ürünün eczane ile İnternet arasındaki farkına değinmiş ancak etkisiyle alakalı detaylı bir şey paylaşılmamış. Ben de bu yüzden yazma zorunluluğu hissettim ve bu yüzden bilgi vermek istedim. Ben delay shark spreyi kullandım. Cinsel ilişkilerimde ortalama 30 dakika gecikme sağlamasının yanı sıra sertleşme sorunuma da çözüm oldu diyebilirim. Ayrıca performansınızla ilgili bir sıkıntınız varsa buna da yardımcı olacaktır.

Kullanıcılar tarafından yapılmış olan yorumlar bu şekildedir. Yorumlar hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz kullanıcı yorumlarına göz atabilirsiniz.

http://05052395653

Özet

Bu yazımızda sizlere sağlık bakanlığı onaylı eczanelerde satılan geciktirici spreylerden bahsettik. Sizlerin Google arama motorlarından yola çıkarak geciktirici ilaç eczanelerde var mı sorunuza yanıt niteliğinde bir makale hazırladık. Kısaca eczaneden alabileceğiniz en iyi geciktirici hiç şüphesiz delay shark 48000 olacaktır. Ürün hakkında daha detaylı bilgi almak ya da sipariş vermek isterseniz sol alt kçşede bulunan canlı destek bölümünden ya da 0505 239 56 53 numaralı telefonu arayarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir